Patch manager (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Development
te: రూపకల్పన

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: more
te: మరిన్ని

en: Name
te: పేరు

en: Add
te: చేర్చు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
