Patch manager (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Add
th: เพิ่ม

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Issue
th: เล่มปี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Created
th: สร้างเมื่อ
