Patch manager (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Development
tr: Geliştirme

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Add
tr: Ekle

en: Path
tr: Yol

en: Issue
tr: Konu

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Module
tr: Modül

en: Desc
tr: Azalan

en: Simple List
tr: Basit Liste

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Scan
tr: Tara

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
