Patch manager (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
