Patch manager (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Development
uk: Розробка

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add
uk: Додати

en: Path
uk: Шлях

en: Issue
uk: Проблема

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Created
uk: Створено

en: Module
uk: Модуль

en: Desc
uk: Спад

en: Simple List
uk: Простий список

en: Node: Type
uk: Матеріал: Тип

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: next ›
uk: наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Patches
uk: Латки

en: Scan
uk: Сканувати

en: Patch
uk: Латка

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Patch file
uk: файл-латка

en: Asc
uk: Зрост
