Patch manager (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Development
az: Develop

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Created
az: Yaradıldı

en: Module
az: Modul

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
