Patch manager (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Development
be: Распрацоўка

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: Path
be: Сцежка

en: Configure
be: Правіць

en: Created
be: Створана

en: Module
be: Модуль

en: Node: Type
be: Допіс: тып

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
