Patch manager (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
