Patch manager (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Title
gl: Título

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: Issue
gl: Incidencia

en: Configure
gl: Configurar

en: Created
gl: Creado

en: Module
gl: Módulo

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Patches
gl: Parches

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
