Patch manager (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Development
he: פיתוח

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: Path
he: מיקום

en: Configure
he: הגדרות

en: Created
he: נוצר

en: Module
he: מודול

en: Desc
he: יורד

en: Simple List
he: רשימה פשוטה

en: Node: Type
he: סוג תוכן

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
