Patch manager (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Development
hu: Fejlesztés

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Path
hu: Útvonal

en: Issue
hu: Feladat

en: Configure
hu: Beállít

en: Created
hu: Létrehozva

en: Module
hu: Modul

en: Desc
hu: Csökk

en: Simple List
hu: Egyszerű felsorolás

en: Node: Type
hu: Tartalom: Típus

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: next ›
hu: következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Patches
hu: Foltok

en: Scan
hu: Átvizsgál

en: Patch
hu: Folt

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
