Patch manager (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
