Patch manager (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Title
id: Judul

en: Development
id: Pengembangan

en: List
id: Daftar

en: Description
id: Deskripsi

en: more
id: selengkapnya

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambah

en: Path
id: Jalur

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Created
id: Dibuat

en: Module
id: Modul

en: Defaults
id: Bawaan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
