Patch manager (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: Development
is: Þróun

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Add
is: Bæta við

en: Path
is: Slóð

en: Configure
is: Stilla

en: Created
is: Stofnað

en: Module
is: Eining

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
