Patch manager (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Module
ka: მოდული

en: Desc
ka: აღწერა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
