Patch manager (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Development
lv: Izstrāde

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: Path
lv: Ceļš

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Created
lv: Izveidots

en: Module
lv: Modulis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Simple List
lv: Vienkāršs Saraksts

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
