Patch manager (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Path
mr: रस्ता

en: Issue
mr: मुद्दा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Simple List
mr: साधी सूची

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
