Patch manager (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Development
oc: Desvolopament

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Add
oc: Apondre

en: Path
oc: Camin

en: Configure
oc: Configurar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Module
oc: Modul

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
