Patch manager (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Created
pl: Utworzono

en: Module
pl: Moduł

en: Desc
pl: Malejąco

en: Simple List
pl: Zwykła lista

en: Node: Type
pl: Węzeł: typ

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: next ›
pl: następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Patches
pl: Łatki

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
