Patch manager (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Development
ro: Dezvoltare

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Path
ro: Cale

en: Configure
ro: Configurează

en: Created
ro: Creat

en: Module
ro: Modul

en: Desc
ro: Descendent

en: Simple List
ro: Listă simplă

en: Node: Type
ro: Nod: Tip

en: Defaults
ro: Implicite

en: Sort by
ro: Sortare după

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
