Patch manager (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по
