Patch manager (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: more
ur: مزید

en: Path
ur: پاتھ

en: Configure
ur: ترتیب

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
