Patch Status (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Modules
ca: Mòduls

en: warning
ca: avís

en: Themes
ca: Temes

en: ok
ca: d'acord

en: Recommended version:
ca: Versió recomanada:

en: Security update:
ca: Actualització de seguretat:

en: Latest version:
ca: Última versió:

en: Development version:
ca: Versió de desenvolupament:

en: Also available:
ca: També disponible:

en: Drupal core
ca: Nucli del Drupal

en: Includes: %includes
ca: Inclou: %includes

en: Disabled modules
ca: Mòduls inhabilitats

en: Disabled themes
ca: Temes inhabilitats

en: Includes:
ca: Inclou:

en: Enabled: %includes
ca: Habilitat: %includes

en: Disabled: %disabled
ca: Inhabilitat: %disabled

en: Depends on: !basethemes
ca: Depèn de: !basethemes

en: Required by: %subthemes
ca: Requerit per: %subthemes
