Patch Status (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: error
el: σφάλμα

en: Modules
el: Μονάδες

en: warning
el: προειδοποίηση

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Recommended version:
el: Προτεινόμενη έκδοση:

en: Security update:
el: Ενημέρωση ασφαλείας:

en: Latest version:
el: Τελευταία έκδοση:

en: Development version:
el: Έκδοση υπό ανάπτυξη:

en: Also available:
el: Επίσης διαθέσιμα:

en: Drupal core
el: Πυρήνας του Drupal

en: Includes: %includes
el: Περιλαμβάνει: %includes

en: Disabled modules
el: Απενεργοποιημένες μονάδες

en: Disabled themes
el: Απενεργοποιημένες θεματικές παραλλαγές

en: Includes:
el: Περιλαμβάνει:

en: Enabled: %includes
el: Ενεργοποιημένο: %includes

en: Disabled: %disabled
el: Απενεργοποιημένη: %disabled

en: Depends on: !basethemes
el: Εξαρτάται από: !basethemes

en: Required by: %subthemes
el: Απαιτείται από: %subthemes
