Patch Status (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: error
eu: errorea

en: Modules
eu: Moduluak

en: warning
eu: abisua

en: Themes
eu: Temak

en: Recommended version:
eu: Gomendatutako bertsioa:

en: Security update:
eu: Segurtasun eguneraketa:

en: Latest version:
eu: Azken bertsioa:

en: Also available:
eu: Baita erabilgarri:

en: Drupal core
eu: Drupal funtsezkoa

en: Includes: %includes
eu: Sartu: %includes

en: Disabled modules
eu: Ezgaitutako moduluak

en: Disabled themes
eu: Ezgaitutako gaiak
