Patch Status (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: error
he: שגיאות

en: Modules
he: רכיבים

en: warning
he: אזהרות

en: Themes
he: עיצובים

en: ok
he: בסדר

en: Recommended version:
he: גירסה מומלצת:

en: Security update:
he: עדכון אבטחה:

en: Latest version:
he: הגירסה האחרונה:

en: Development version:
he: גירסת פיתוח:

en: Also available:
he: זמינים גם:

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: Includes: %includes
he: כולל: %includes

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Disabled themes
he: עיצובים מושבתים

en: Includes:
he: כולל:
