Patch Status (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: error
lv: kļūda

en: Modules
lv: Moduļi

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Themes
lv: Tēmas

en: ok
lv: labi

en: Recommended version:
lv: Ieteicamā versija:

en: Security update:
lv: Drošības atjauninājums:

en: Latest version:
lv: Jaunākā versija:

en: Development version:
lv: Izstrādes versija:

en: Also available:
lv: Pieejams arī:

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Includes: %includes
lv: Iekļauj: %includes

en: Disabled modules
lv: Atspējotie moduļi

en: Disabled themes
lv: Atspējotās tēmas

en: Includes:
lv: Ietver:

en: Disabled: %disabled
lv: Atspējots: %disabled

en: Depends on: !basethemes
lv: Atkarīgs no: !basethemes

en: Required by: %subthemes
lv: Pieprasa: %subthemes
