Patch Status (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: error
ro: eroare

en: Modules
ro: Module

en: warning
ro: atenţie

en: Themes
ro: Teme

en: Recommended version:
ro: Versiune recomandată:

en: Security update:
ro: Actualizare de securitate:

en: Latest version:
ro: Ultima versiune:

en: Development version:
ro: Versiune de dezvoltare:

en: Also available:
ro: De asemene disponibile:

en: Drupal core
ro: Nucleu Drupal

en: Includes: %includes
ro: Include: %includes

en: Disabled modules
ro: Module dezactivate

en: Disabled themes
ro: Teme dezactivate

en: Includes:
ro: Include:

en: Enabled: %includes
ro: Activat: %includes

en: Disabled: %disabled
ro: Dezactivat: %disabled
