Patch Status (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: error
af: fout

en: warning
af: waarskuwing

en: Themes
af: Temas

en: Recommended version:
af: Aanbevole weergawe:

en: Latest version:
af: Nuutste weergawe:

en: Development version:
af: Ontwikkelingsweergawe

en: Also available:
af: Ook beskikbaar:

en: Drupal core
af: Drupal kern

en: Disabled modules
af: Gedeaktiveerde modules

en: Disabled themes
af: Gedeaftiveerde temas
