Patch Status (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: error
be: памылка

en: Modules
be: Модулі

en: warning
be: папераджэньне

en: Themes
be: Тэмы

en: ok
be: так

en: Recommended version:
be: Рэкамендаваная версія:

en: Security update:
be: Абнаўленне бяспекі:

en: Latest version:
be: Апошняя версія:

en: Development version:
be: Версія для распрацоўнікаў:

en: Also available:
be: Таксама даступна:

en: Drupal core
be: Ядро Drupal

en: Includes: %includes
be: Уключае: %includes

en: Disabled modules
be: Адключаныя модулі

en: Disabled themes
be: Адключаныя тэмы

en: Includes:
be: Уключае:

en: Enabled: %includes
be: Уключана: %includes

en: Disabled: %disabled
be: Адключана: %disabled

en: Depends on: !basethemes
be: Залежыць ад: !basethemes

en: Required by: %subthemes
be: Патрабуецца для: %subthemes
