Patch Status (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: error
hi: त्रुटि

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: warning
hi: चेतावनी

en: Themes
hi: थीम ( शैली )

en: Drupal core
hi: ड्रूपल मूल

en: Disabled themes
hi: अक्षम थीम
