Patch Status (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: error
ja: エラー

en: Modules
ja: モジュール

en: warning
ja: 警告

en: Themes
ja: テーマ

en: ok
ja: OK

en: Recommended version:
ja: 推奨バージョン:

en: Security update:
ja: セキュリティーアップデート：

en: Latest version:
ja: 最新バージョン:

en: Development version:
ja: 開発バージョン:

en: Also available:
ja: 同じく入手可能:

en: Drupal core
ja: Drupal コア

en: Includes: %includes
ja: 以下を含みます： %includes

en: Disabled modules
ja: 無効モジュール

en: Disabled themes
ja: 無効テーマ

en: Includes:
ja: 次を含みます:

en: Enabled: %includes
ja: 有効: %includes

en: Disabled: %disabled
ja: 無効: %disabled

en: Depends on: !basethemes
ja: 次に依存: !basethemes

en: Required by: %subthemes
ja: 次に必須: %subthemes
