Patch Status (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: error
kk: Қате

en: Modules
kk: Модульдер

en: warning
kk: ескерту

en: Themes
kk: Темалар

en: ok
kk: жарайды

en: Recommended version:
kk: Ұсынылған нұсқа:

en: Security update:
kk: Қауіпсіздік жаңартуы:

en: Latest version:
kk: Соңғы нұсқа:

en: Development version:
kk: Өндіріс нұсқасы:

en: Also available:
kk: Сонымен қатар қолжетімді:

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: Includes: %includes
kk: Ішіндегілер: %includes

en: Disabled modules
kk: Өшірілген модульдер

en: Disabled themes
kk: Өшірілген темалар

en: Includes:
kk: Қосады

en: Enabled: %includes
kk: %includes қосылған.

en: Disabled: %disabled
kk: %disabled ажыратылған

en: Depends on: !basethemes
kk: !basethemes-тен тәуелдi

en: Required by: %subthemes
kk: %subthemes үшiн керек болады:
