Patch Status (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: error
sv: fel

en: Modules
sv: Moduler

en: warning
sv: varning

en: Themes
sv: Teman

en: Recommended version:
sv: Rekommenderad version:

en: Security update:
sv: Säkerhetsuppdatering:

en: Latest version:
sv: Senaste version:

en: Development version:
sv: Utvecklingsversion:

en: Also available:
sv: Också tillgänglig:

en: Drupal core
sv: Drupals kärna

en: Includes: %includes
sv: Innehåller: %includes

en: Disabled modules
sv: Inaktiverade moduler

en: Disabled themes
sv: Inaktiverade teman

en: Includes:
sv: Innehåller:

en: Enabled: %includes
sv: Aktiverade: %includes

en: Disabled: %disabled
sv: Inaktiverade: %disabled

en: Depends on: !basethemes
sv: Är beroende av: !basethemes

en: Required by: %subthemes
sv: Krävs av: %subthemes
