Patch Status (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: error
bg: грешка

en: Modules
bg: Модули

en: warning
bg: предупреждение

en: Themes
bg: Теми

en: ok
bg: ок

en: Recommended version:
bg: Препоръчителна версия:

en: Security update:
bg: Актуализация на сигурността:

en: Latest version:
bg: Последна версия:

en: Development version:
bg: Версия за разработчици.

en: Also available:
bg: Също налични:

en: Drupal core
bg: Drupal ядро

en: Includes: %includes
bg: Включва: %includes

en: Disabled modules
bg: Деактивирани модули

en: Disabled themes
bg: Деактивирани теми
