Patch Status (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: error
hr: greška

en: Modules
hr: Moduli

en: warning
hr: upozorenje

en: Themes
hr: Predlošci

en: Recommended version:
hr: Preporučena inačica:

en: Security update:
hr: Sigurnosna nadogradnja:

en: Latest version:
hr: Posljednja inačica:

en: Development version:
hr: Inačica u razvoju:

en: Also available:
hr: Također dostupno:

en: Drupal core
hr: Drupal jezgra

en: Includes: %includes
hr: Uključuje: %includes

en: Disabled modules
hr: Onemogućeni moduli

en: Disabled themes
hr: Onemogućene teme

en: Includes:
hr: Uključuje:

en: Enabled: %includes
hr: Omogućeno: %includes

en: Disabled: %disabled
hr: Onemogućeno: %disabled

en: Depends on: !basethemes
hr: Ovisi o: !basethemes

en: Required by: %subthemes
hr: Nužno za: %subthemes
