Patch Status (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: error
is: villa

en: Modules
is: Einingar

en: warning
is: viðvörun

en: ok
is: Í lagi

en: Security update:
is: Öryggisuppfærsla:

en: Also available:
is: Einnig í boði:
