Patch Status (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: error
jv: salah

en: Modules
jv: Modul

en: warning
jv: weling

en: Themes
jv: Téma

en: Recommended version:
jv: Versi sing disyarataké:

en: Security update:
jv: Update keamanan:

en: Latest version:
jv: Versi terakhir:

en: Development version:
jv: Versi pengembangan:

en: Also available:
jv: Uga cumawis:

en: Drupal core
jv: Inti Drupal

en: Disabled modules
jv: Modul-modul ora aktif

en: Disabled themes
jv: Téma-téma ora aktif

en: Includes:
jv: Kalebu:

en: Enabled: %includes
jv: Urip: %include

en: Disabled: %disabled
jv: Mati: %disabled

en: Depends on: !basethemes
jv: Gumantung: !basethemes

en: Required by: %subthemes
jv: Dibutuhaké dening: %subthemes
