Patch Status (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Modules
oc: Moduls

en: warning
oc: avertiment

en: Themes
oc: Tèmas

en: Recommended version:
oc: Version recomandada :

en: Security update:
oc: Mesa a jorn de seguretat :

en: Latest version:
oc: Darrièra version :

en: Development version:
oc: Version de desvolopament :

en: Also available:
oc: Tanben disponible :

en: Includes: %includes
oc: Inclutz : %includes

en: Disabled modules
oc: Moduls desactivats

en: Disabled themes
oc: Tèmas desactivats

en: Includes:
oc: Inclutz :

en: Enabled: %includes
oc: Activat : %includes

en: Disabled: %disabled
oc: Desactivat : %disabled

en: Depends on: !basethemes
oc: Depèn de : !basethemes

en: Required by: %subthemes
oc: Requerit per : %subthemes
