Patch Status (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: error
pt: erro

en: Modules
pt: Módulos

en: warning
pt: aviso

en: Themes
pt: Temas

en: Recommended version:
pt: Versão recomendada:

en: Security update:
pt: Atualização de segurança:

en: Latest version:
pt: Última versão:

en: Development version:
pt: Versão de desenvolvimento:

en: Also available:
pt: Também disponível:

en: Drupal core
pt: Core do Drupal

en: Includes: %includes
pt: Inclui: %includes

en: Disabled modules
pt: Módulos desativados

en: Disabled themes
pt: Temas desativados

en: Includes:
pt: Inclui:

en: Enabled: %includes
pt: Habilitado: %includes

en: Disabled: %disabled
pt: Desabilitado: %disabled

en: Depends on: !basethemes
pt: Depende de:  !basethemes

en: Required by: %subthemes
pt: Requerido por: %subthemes
