Patch Status (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: error
te: సమస్య

en: warning
te: హెచ్చరిక

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: ok
te: సరే

en: Also available:
te: ఇవికూడా లభ్యం:

en: Disabled modules
te: అచేతన మాడ్యూళ్ళు

en: Disabled themes
te: అచేతన అలంకారాలు
