Patch Status (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: error
ar: خطأ

en: Modules
ar: الوحدات

en: warning
ar: تحذير

en: Themes
ar: الحلل

en: ok
ar: حسنا

en: Recommended version:
ar: النسخة المزكاة:

en: Security update:
ar: تحديث أمني:

en: Latest version:
ar: آخر نسخة:

en: Development version:
ar: النسخة التطويرية:

en: Also available:
ar: يتوفر أيضا:

en: Drupal core
ar: نواة دروبال

en: Includes: %includes
ar: تشمل: %includes

en: Disabled modules
ar: وحدات مُعَطَّلة

en: Disabled themes
ar: سمات مُعَطَّلة

en: Includes:
ar: يحتوي:

en: Enabled: %includes
ar: المفعلة: %includes

en: Disabled: %disabled
ar: المعطلة: %disabled

en: Depends on: !basethemes
ar: يعتمد على: !basethemes

en: Required by: %subthemes
ar: يتطلبه: %subthemes
