Patch Status (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Recommended version:
bo: འོས་སྦྱོར་གྱི་པར་གཞི།

en: Security update:
bo: བདེ་འཇགས་ཐད་ཀྱི་གསར་སྒྱུར།

en: Latest version:
bo: པར་གཞི་གསར་ཤོས།

en: Development version:
bo: གསར་སྤེལ་བྱེད་བཞིན་པའི་པར་གཞི།

en: Also available:
bo: ད་དུང་སྤྱོད་རུང་བ་ལ།

en: Drupal core
bo: Drupal ནང་སྙིང

en: Includes: %includes
bo: %includes་འདུས་ཡོད།

en: Disabled modules
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་མ་དཔེ

en: Disabled themes
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་བརྗོད་གཞི

en: Includes:
bo: འདིའི་ནང་དུ་ཡོད་པ།

en: Enabled: %includes
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཚར་བ། %includes

en: Disabled: %disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཚར་བ། %disabled

en: %base_theme (!base_label)
bo: %base_theme ༼!base_label༽

en: Depends on: !basethemes
bo: !basethemes་ལ་གཞི་བརྟེན་དགོས།

en: Required by: %subthemes
bo: %subthemes་ལ་མཁོ་དགོས་ཡོད
