Patch Status (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: error
eo: eraro

en: Modules
eo: Moduloj

en: warning
eo: averto

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Recommended version:
eo: Rekomendita versio:

en: Security update:
eo: Sekureca ĝisdatigo:

en: Latest version:
eo: Lasta versio:

en: Development version:
eo: Programada versio:

en: Also available:
eo: Ankaŭ disponebla:

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno

en: Includes: %includes
eo: Inkluzivas: %includes

en: Disabled modules
eo: Malŝaltitaj moduloj

en: Disabled themes
eo: Malŝaltitaj haŭtoj
