Patch Status (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: error
fa: خطا

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: warning
fa: هشدار

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: ok
fa: قبول

en: Recommended version:
fa: نسخه توصیه شده:

en: Security update:
fa: به‌روزرسانی امنیتی:

en: Latest version:
fa: آخرین نسخه:

en: Development version:
fa: نسخه در حال توسعه:

en: Also available:
fa: همچنین در دسترس است:

en: Drupal core
fa: هسته دروپال

en: Includes: %includes
fa: عبارتند از: %includes

en: Disabled modules
fa: ماژول‌های غیرفعال

en: Disabled themes
fa: پوسته‌های غیرفعال

en: Includes:
fa: شامل:

en: Enabled: %includes
fa: فعال‌شده: %includes

en: Disabled: %disabled
fa: غیرفعال: %disabled

en: Depends on: !basethemes
fa: وابسته به: !basethemes

en: Required by: %subthemes
fa: ضروری برای: %subthemes
