Patch Status (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: error
ka: შეცდომა

en: Modules
ka: მოდულები

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: Themes
ka: თემები

en: Recommended version:
ka: რეკომენდირებული ვერსია:

en: Security update:
ka: უსაფრთხოების განახლება:

en: Latest version:
ka: ბოლო ვერსია:
