Patch Status (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: error
km: កំហុស

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: warning
km: ព្រមាន

en: Themes
km: ស្បែក

en: ok
km: យល់ព្រម

en: Recommended version:
km: កំណែ​ដែល​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍ ៖

en: Security update:
km: បច្ចុប្បន្នភាព​សុវត្ថិភាព ៖

en: Latest version:
km: កំណែ​ចុងក្រោយ​បំផុត ៖

en: Development version:
km: កំណែ​អភិវឌ្ឍន៍ ៖

en: Also available:
km: មាន​ផងដែរ ៖

en: Drupal core
km: សារៈសំខាន់​របស់ Drupal

en: Includes: %includes
km: រួម​បញ្ចូល ៖ %includes

en: Disabled modules
km: បាន​បិទ​ម៉ូឌុល

en: Disabled themes
km: បាន​បិទ​ស្បែក

en: Includes:
km: រួម​មាន​ ៖

en: Enabled: %includes
km: បាន​បើក​ ៖ %includes

en: Disabled: %disabled
km: បាន​បិទ​ ៖ %disabled

en: Depends on: !basethemes
km: អាស្រ័យ​លើ​ ៖ !basethemes

en: Required by: %subthemes
km: ទាម​ទារ​ដោយ​ ៖ %subthemes
