Patch Status (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: error
ne: त्रुटि

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: warning
ne: चेतावनी

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Drupal core
ne: ड्रूपल मूल

en: Disabled themes
ne: अक्षम थीम
