Patch Status (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: error
pl: błąd

en: Modules
pl: Moduły

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: Themes
pl: Skórki

en: ok
pl: W porządku

en: Recommended version:
pl: Zalecana wersja:

en: Security update:
pl: Wersja poprawiająca bezpieczeństwo:

en: Latest version:
pl: Najnowsza wersja:

en: Development version:
pl: Wersja testowa:

en: Also available:
pl: Inne dostępne wersje:

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: Disabled modules
pl: Wyłączone moduły

en: Disabled themes
pl: Wyłączone skórki

en: Includes:
pl: Zawiera:

en: Enabled: %includes
pl: Włączony: %includes

en: Disabled: %disabled
pl: Wyłączony: %disabled

en: Depends on: !basethemes
pl: Zależy od: !basethemes

en: Required by: %subthemes
pl: Wymagana przez: %subthemes
