Patch Status (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: error
sl: napaka

en: Modules
sl: Moduli

en: warning
sl: opozorilo

en: Themes
sl: Teme

en: Also available:
sl: Tudi na voljo:

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes

en: Disabled modules
sl: Onemogočeni moduli

en: Disabled themes
sl: Onemogočene teme
